ברוכים הבאים לקייטנת צילום בסמרטפון. במהלך מפגשי הקייטנה נלמד להשתמש נכון במצלמת הסמרטפון שבידינו ולקבל תמונות מדהימות שנוכל לשתף עם המשפחה או עם החברים ברשתות החברתיות. 

הקייטנה מתאימה לגילאים 7 עד 12 ומומלצת לקבוצות של חברים המתגוררים באותה העיר. 

הקייטנה מורכבת מ 3 מפגשים בני 3 שעות כל אחד כאשר בכל יום נתמקד בחלק תאורטי ומעשי יחדיו . המפגשים יערכו בבית אחד המשתתפים בכל פעם (ניתן לעשות רוטציה בין המשתתפים) על מנת לשמור על חוקי הממשלה.

  •  במפגש הראשון נתמקד באופציות השונות של מצלמת הסמרטפון, עקרונות הבסיס לצילום והגדרות המצלמה איתן נוכל לצלם בתנאי תאורה שונים. נצא לצלם בסמוך לבית (לא נעלה על מרחק של 500 מטרים) ונתאמן על צילום שאר חברי הקבוצה.מאחר וכל מפגש יעשה בבית אחר נוכל להשתמש בלוקיישנים שונים בכל פעם.

  • במפגש השני נתמקד בקומפוזיציה- מה צריך להיות בתמונה ומה לא, איך מומלץ לצלם אנשים/נופים ואיך להרכיב את התמונה שלנו כך שתהיה נעימה לעין. נלמד גם על תאורה וכיצד להשתמש בשמש בצורה נכונה על מנת שהתמונות שלנו יצאו מחמיאות ולא שרופות. 

  • במפגש השלישי נלמד על פוזות צילום, כיצד לצלם אדם אחר באופן מחמיא, כיצד להעמיד את המצולם בצורה נכונה ומחמיאה וכיצד להשתמש בסביבה שלנו על מנת להוציא תמונה מיוחדת שתבליט את הלוקיישן ואת המצולם.

הקייטנה תועבר על ידי, מורי (מורן) שדה. צלמת בתחום כ-6 שנים, מצלמת בישראל ובלונדון ובעלת ניסיון רב בעבודה והתנדבות עם ילדים. מוזמנים להציץ באינסטגרם כדי לראות מי אני (קישור לאינסטגרם בראש העמוד) :)  לדוגמאות לצילומים לחצו כאן

לפרטים נוספים והזמנות, מוזמנים להתקשר 0507361228 ואשמח לענות על כל שאלה ! 

Pumpkin Art

By

Mori Sade

  • Grey Facebook Icon
  • Instagram
  • YouTube

​© Moran Sade all rights reserved.​