ברוכים הבאים לקייטנת צילום בסמרטפון. במהלך מפגשי הקייטנה נלמד להשתמש נכון במצלמת הסמרטפון שבידינו ולקבל תמונות מדהימות שנוכל לשתף עם המשפחה או עם החברים ברשתות החברתיות. 

הקייטנה מתאימה לגילאים 7 עד 12, בקבוצות קטנות של עד 6 משתתפים

הקייטנה מורכבת מ 4 מפגשים בני כ- 3 שעות כל אחד כאשר בכל יום נתמקד בחלק תאורטי קצר ובעיקר בחלק מעשי - לצלם! 

המפגשים יערכו בלוקיישנים שונים בכל יום- פארק הירקון, נמל תל אביב, חוף הים ונווה צדק .

  •  במפגש הראשון נתמקד באופציות השונות של מצלמת הסמרטפון, עקרונות הבסיס לצילום והגדרות המצלמה איתן נוכל לצלם בתנאי תאורה שונים.  נתאמן על צילום בין חברי הקבוצה. מאחר וכל מפגש יעשה בלוקישן שונה- נקבל תאורה שונה ורקע שונה!

  • במפגש השני נתמקד בקומפוזיציה- מה צריך להיות בתמונה ומה לא, איך מומלץ לצלם אנשים/נופים ואיך להרכיב את התמונה שלנו כך שתהיה נעימה לעין. נלמד גם על תאורה וכיצד להשתמש בשמש בצורה נכונה על מנת שהתמונות שלנו יצאו מחמיאות ולא שרופות.  נלמד להתשמש בשמש לטובת תמונה מוארת ומדהימה!

  • במפגש השלישי נלמד על פוזות צילום, כיצד לצלם אדם אחר באופן מחמיא, כיצד להעמיד את המצולם בצורה נכונה ומחמיאה וכיצד להשתמש בסביבה שלנו על מנת להוציא תמונה מיוחדת שתבליט את הלוקיישן ואת המצולם.

  • במפגש הרביעי נלמד עריכה קצרה בתוכנת חינמית בסמרטפון. לאחר מכן נעבור לצילום כל חברי הקבוצה ביחד ולחוד בלוקיישן בו נשהה על ידי הצלמת במצלמה המקצועית! כל משתתף יקבל כ-2 תמונות שלו/ה ערוכות בפוטושופ
     

 בסיום הקייטנה המשתתפים יקבלו קליפ של חווית הקייטנה שיתעד את כל ימי הקייטנה

עלות הקייטנה לכל משתתף הינה 800 שקלים, קיימת הנחת אחים :)

 

הקייטנה תועבר על ידי, מורי (מורן) שדה. צלמת בתחום כ-6 שנים, מצלמת בישראל ובלונדון ובעלת ניסיון רב בעבודה והתנדבות עם ילדים. מוזמנים להציץ באינסטגרם כדי לראות מי אני (קישור לאינסטגרם בראש העמוד) :)  לדוגמאות לצילומים לחצו כאן

לפרטים נוספים והזמנות, מוזמנים להתקשר 0507361228 ואשמח לענות על כל שאלה ! 

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook