כרטיסים החל מה-25.8.21 בתאטרון הNOVELLO , רחוב ALDWYCH, לונדון.

 

I am not throwin' away my shot

המילטון הוא מחזמר שהגיע ללונדון לאחר הצלחה מסחררת בברודווי, ניו יורק. בלונדון הוא מהווה הצלחה לא פחות גדולה, והכרטיסים נחטפים במהירות לשבועות קדימה. ההצגה מספרת את ההיסטוריה האמריקאית בתקופת המאה ה-18, מלחמת העצמאות האמריקאית, ובמרכז את סיפורו של אלכסנדר המילטון, דמות מרכזית בפולטיקה ובחיים הציבוריים באותה התקופה. 

עיקר המוזיקה במחזמר היא מוזיקת ראפ שנכתבה על ידי היוצר הגאון, לין מנואל מירנדה. התלבושות התקופתיות בהצגה יפיפיות, התפאורה אמנם קבועה לכל אורך ההצגה אך ההצגה כה מרתקת שזה זניח. מומלץ להכיר את הרקע ולקרוא על התקופה ועל אלכסנדר המילטון כדי להבין את ההצגה טוב יותר. 

רמת האנגלית בינונית עד קשה, ההצגה מומלצת לבוגרים, אורכת כשעתיים ו-45 דקות כולל הפסקה של 15 דקות באמצע. גם אם לא תבינו כל מילה בהצגה- החוויה עדין תהיה מטורפת. היא מתאימה, לטעמנו, לאנשים שמאד אוהבים מחזות זמר- ההצגה כולה שירים וראפ, גם השיחות בין הדמויות. 

 

ניתן להיכנס להגרלה על כרטיסים להצגה במהלך השבוע, וההכרזה מתבצעת ביום שישי בשעה 10:00 שעון לונדון. ההגרלה מתבצעת באפליקציה הנקראת TODAY TIX בחנות האפליקציות.

המון נרשמים להגרלה אבל אם יש לכם זמן - מוזמנים לנסות! שימו לב שיש דרישה בתאטרון להראות את האשראי איתו רכשתם את הכרטיסים, ניסיון להימנע מספסרות.

*במהלך ההצגה אין לצלם תמונות, בדומה לכל ההצגות בווסט אנד - מותר לצלם רק בהשתחוויה.

 

לטריילר ותמונות ונוספות 

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook