כרטיסים החל מה-15.11.21 בתאטרון PRINE OF WALES, רחוב COVENTRY, לונדון.

 

Hello! my name is elder price

and i would like to share with you the most amazing book!

מחזמר אמריקאי שהגיע ללונדון בשנת 2013, ככל הנראה המחזמר המצחיק ביותר בלונדון. יוצרי המחזמר, הם גם יוצרי הסדרה האמריקאית south park, מיועד לבוגרים (או בני 15 ומעלה) עם חוש הומור משובח. העלילה מספרת על חבורת צעירים אמריקאים מסיונרים, שמסיימים את לימודיהם כשליחים של הכנסייה המורמונית ביוטה, ארה״ב. הם נשלחים לאפריקה כמשלחת של נוצרים לגיוס תושבי אוגנדה לכנסייה והמרת דתם.

 

במילה אחת? פשוט ואו! לא צריך הרבה מילים כדי לתאר אותה - זו ההצגה הכי מצחיקה שתתקלו בה בלונדון. מחזמר מצחיק, מופרע, שוחט פרות קדושות וכיף בצורה בלתי רגילה. הם לוקחים את כל הסטריאוטיפים לקצה, ואף מעבר, ופה סוד הקסם של ההצגה. השירים ממכרים, המונולגים מנצחים וקו העלילה הומוריסטי. ממליצה לצפות בקליפ בתחתית העמוד של אחד השירים בהצגה - I Believe .

רמת האנגלית בינונית - לכל אלו המחפשים הצגה קלילה יותר מבחינת השפה, פה המבטא הוא אמריקאי, מה שמקל משמעותית על הקהל הישראלי. יש בכל זאת לדעת אנגלית ברמה סבירה על מנת להבין את ההומור.

ההצגה מומלצת מגילאי 15 ומעלה, אורכת כשעתיים ו-45 דקות כולל הפסקה באמצע. אם אתם לא אוהבים הומור שכולל גסויות, לא בטוח שההצגה תדבר אליכם. בהצגה יש גם המון ביקורת כלפי כלל הדתות, על אמונה ואלוהים. אם כל אלו קלילים מבחינתכם - אתם תהנו בטירוף.   

*במהלך ההצגה אין לצלם תמונות, בדומה לכל ההצגות בווסט אנד.

 

לטריילר ותמונות ונוספות 

  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook